Hemen Teklif Al!

EV CAM TEMİZLİĞİ

Antalya ev cam temizliği hakkında bilgi

 

EV CAM TEMİZLİĞİ

Antalya ev cam temizliği hizmeti; camlar evlerimizin gözleri gibidir. Nasıl ki kendi gözlerimize itina ile bakıyorsak evlerimizin gözleri camların da bakımını ve temizliğini itina ile sağlamalıyız. Camların temiz olması, bakımının yapılması, doğru şekilde temizlenmesi önemlidir. Kirli ve bulanık camlar, gün ışığından yeteri oranda faydalanmamamıza neden olacağı kadar estetik açıdan da olumsuzluk yaratır.

Bu konularda sıkıntı yaşıyorsanız antalya cam temizliği şirketimizden yardım alabilirsiniz. Camların ne kadar sıklıkla temizlenmesi gerektiği evinizin konumuna bağlıdır.
Eğer eviniz işlek bir cadde üzerinde ise çok daha çabuk kirlenecektir. toz, toprak, egzoz, hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerde camların daha sık temizlenmesi gerekir.
bu hallerde evinizin cam temizliği firmamızdan haftalık vayada günlük cam temizliği talebinde bulunabilirsiniz.

Olumsuz hava ve çevre koşullarının olmadığı alanlarda konumlanmış evlerin ise cam temizliği ayda bir gerçekleştirmek yeterlidir.camlarınızda hava kirliliğine parelel kir ve is oluşur ve bu şekilde kirlenen camlar uzun zaman temizlenmez ise cam tabakasının üzerinde cam kiri, yağmur sonucu oluşan kireçlenme (kir tabakası) meydana gelir.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans