Hemen Teklif Al!

GEMİ • MEGA YACHT TEMİZLİĞİ

Antalya gemi • mega yacht temizliği hakkında bilgi

 

GEMİ • MEGA YACHT TEMİZLİĞİ

Hekimoğlu Temizlik marina bölgesinde ve açık denizlerdeki gemileri ve yatlarınızı profesyonel bir ekip çalışmasıyla kısa zamanda ve en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Antalya gemi temizliği, antalya yacht temizliği, Antalya mega yacht temizliği, ensasında hem yeni imalat hemde periodik şeklinde yapıyoruz. İmalattan çıkmış gemilerde kaptan köşkünden, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak, revir katlarının ilk önce ambalaj korumaları sökülür daha sonra hijyenik kimyasallarla her nokta en ince ayrıntısına kadar tekrar elden geçer ve teslim edilir. Periodik temizlikte ambalaj sökümü olmadığı için direk kalıcı ve detaylı temizlik ürünleriyle hijyen sağlanır ve kullanıma sunulur.

Yat temizliğinde her türlü kirlenmeye maruz kalmış bir mekan olarak her alanı özel ürünlerle profesyonel bi şekilde temizlenir ve parlatılır. Temizlenecek alana göre ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplamalar gibi her noktaya ayrı kimyasal ve koruma uygulanarak temizlenir

Gemi ve yat temizliği yapan firmalar arasında Hekimoğlu Temizlik olarak açık denizlerde veya havuzlardaki veya marinadaki yatlarınızın temizliğini yaparken tüm diğer temizlik hizmetlerinde olduğu gibi müşteri memnuniyetini , hizmet kalitesini ve iş güvenliği tedbirlerini en üst seviyede tutuyoruz.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans